CD19FD362JO3F
型號描述:
3600 pF Mica Capacitor 500 V Radial
CAP MICA 3600PF 5% 500V RADIAL
型號:
CD19FD362JO3F
品牌:
Cornell Dubilier Knowles
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
3600 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
500 V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
0.343" (8.70mm)
Size / Dimension
0.681" L x 0.299" W (17.30mm x 7.60mm)
Height - Seated (Max)
0.559" (14.20mm)