CD15FD501JO3
型號描述:
500 pF Mica Capacitor 500 V Radial
型號:
CD15FD501JO3
品牌:
Cornell Dubilier
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
500 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
500 V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
0.232" (5.90mm)
Size / Dimension
0.469" L x 0.220" W (11.90mm x 5.60mm)
Height - Seated (Max)
0.402" (10.20mm)