CD15ED470JO3F
型號描述:
47 pF Mica Capacitor 500 V Radial
CAP MICA 47PF 5% 500V RADIAL
型號:
CD15ED470JO3F
品牌:
Cornell Dubilier Knowles
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
0.232" (5.90mm)
Height - Seated (Max)
0.358" (9.10mm)
Capacitance
47 pF
Voltage - Rated
500 V