CD15ED200JO3F
型號描述:
20 pF Mica Capacitor 500 V Radial
CAP MICA 20PF 5% 500V RADIAL
型號:
CD15ED200JO3F
品牌:
Cornell Dubilier Knowles
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
20 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
500 V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
0.232" (5.90mm)
Size / Dimension
0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max)
0.358" (9.10mm)