29240B133JO0
型號描述:
0.013 μF Mica Capacitor 4 kV Disk, Metal Fitting - Threaded
型號:
29240B133JO0
品牌:
Cornell Dubilier
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
0.013 µF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
4 kV
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
2.500" Dia (63.50mm)
Height - Seated (Max)
2.562" (65.07mm)