29160B151JO0
- 型號描述:
150 pF Mica Capacitor 6 kV Disk, Metal Fitting - Threaded
TRANSMITTING MICA
- 型號:
- 29160B151JO0
- 品牌:
- Cornell Dubilier Knowles
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 5
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±5%
- Features
- General Purpose
- Package / Case
- Disk, Metal Fitting - Threaded
- Size / Dimension
- 2.000" Dia (50.80mm)
- Mounting Type
- Requires Holder
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- Dielectric Material
- Mica
- Height - Seated (Max)
- 2.000" (50.80mm)
- Capacitance
- 150 pF
- Voltage - Rated
- 6 kV