227XMPL004MG19H
- 型號描述:
220 μF 4 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 12mOhm 2000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD
- 型號:
- 227XMPL004MG19H
- 品牌:
- Cornell Dubilier Knowles
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Polymer
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Applications
- Decoupling
- Lead Spacing
- Ratings
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 12mOhm
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- Height - Seated (Max)
- 0.083" (2.10mm)
- Capacitance
- 220 µF
- Voltage - Rated
- 4 V
- Ripple Current @ High Frequency
- 3 A @ 100 kHz