227SML050M
- 型號描述:
220 μF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 904.3mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
- 型號:
- 227SML050M
- 品牌:
- Cornell Dubilier Knowles
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Radial, Can - SMD
- Size / Dimension
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Polarization
- Polar
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Applications
- Bypass, Decoupling
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 904.3mOhm @ 120Hz
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 85°C
- Surface Mount Land Size
- 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.433" (11.00mm)
- Capacitance
- 220 µF
- Voltage - Rated
- 50 V
- Ripple Current @ Low Frequency
- 320 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 480 mA @ 100 kHz