226XMPL025MG19
型號描述:
22 μF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors 2917 (7343 Metric) 40mOhm 2000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
型號:
226XMPL025MG19
品牌:
Cornell Dubilier Knowles
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Polymer
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Applications
Decoupling
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
40mOhm
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
0.083" (2.10mm)
Capacitance
22 µF
Voltage - Rated
25 V
Ripple Current @ High Frequency
2 A @ 100 kHz