226SML050M
型號描述:
22 μF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 9.043Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
型號:
226SML050M
品牌:
Cornell Dubilier
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can - SMD
Size / Dimension
0.248" Dia (6.30mm)
Polarization
Polar
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
9.043Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max)
0.217" (5.50mm)
Capacitance
22 µF
Voltage - Rated
50 V
Ripple Current @ Low Frequency
71 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
106.5 mA @ 100 kHz