T602-010.0M
型號描述:
10 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ LVCMOS
型號:
T602-010.0M
品牌:
Connor Winfield
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:250 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
10-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
LVCMOS
Function
Enable/Disable
Type
TCXO
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±280ppb
Voltage - Supply
3.3V
Ratings
Current - Supply (Max)
6mA
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
10 MHz