TV15C9V0J-G
- 型號描述:
15.4V Clamp 97.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
TVS DIODE 9VWM 15.4VC DO214AB
- 型號:
- TV15C9V0J-G
- 品牌:
- Comchip Technology
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 9V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 10V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 15.4V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 97.4A
- Power - Peak Pulse
- 1500W (1.5kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)