TV02W300B-G
- 型號描述:
48.4V Clamp 4.13A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123
- 型號:
- TV02W300B-G
- 品牌:
- Comchip Technology
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 30V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 48.4V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.13A
- Power - Peak Pulse
- 200W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)