SMF43A-HF
型號描述:
69.4V Clamp 2.88A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 DIODE TVS 200W 43V UNI-DIRECTIONAL SOD-123FL
型號:
SMF43A-HF
品牌:
Comchip Technology
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
43V
Voltage - Breakdown (Min)
47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
69.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
2.88A
Power - Peak Pulse
200W
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)