SMF30CA-HF
型號描述:
48.4V Clamp 4.13A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 DIODE TVS 200W 30V BI-DIRECTIONAL SOD-123FL
型號:
SMF30CA-HF
品牌:
Comchip Technology
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
30V
Voltage - Breakdown (Min)
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
48.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
4.13A
Power - Peak Pulse
200W
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)