CZRU52C9V1-HF
型號描述:
Zener Diode 9.1 V 150 mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
DIODE ZENER 9.1V 150MW SOD523F
型號:
CZRU52C9V1-HF
品牌:
Comchip Technology
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Package / Case
2-SMD, No Lead
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
9.1 V
Impedance (Max) (Zzt)
10 Ohms
Supplier Device Package
0603/SOD-523F
Power - Max
150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr
100 nA @ 7 V