CZRU52C3V3
型號描述:
穩壓二極管 Zener Diode 150mW, 3.3V
型號:
CZRU52C3V3
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Package / Case
2-SMD, No Lead
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
3.3 V
Impedance (Max) (Zzt)
95 Ohms
Supplier Device Package
0603/SOD-523F
Power - Max
150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr
25 µA @ 1 V