CZRU52C3V3-HF
- 型號描述:
Zener Diode 3.3 V 150 mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
DIODE ZENER 3.3V 150MW SOD523F
- 型號:
- CZRU52C3V3-HF
- 品牌:
- Comchip Technology
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Voltage - Zener (Nom) (Vz)
- 3.3 V
- Impedance (Max) (Zzt)
- 95 Ohms