CZRF52C5V6
- 型號描述:
Zener Diode 5.6 V 200 mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323F
- 型號:
- CZRF52C5V6
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Package / Case
- 1005 (2512 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Voltage - Zener (Nom) (Vz)
- 5.6 V
- Impedance (Max) (Zzt)
- 40 Ohms