CZRF52C2V4
- 型號描述:
Zener Diode 2.4 V 200 mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F
DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323F
- 型號:
- CZRF52C2V4
- 品牌:
- Comchip Technology
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Voltage - Zener (Nom) (Vz)
- 2.4 V
- Tolerance
- ±5%
- Power - Max
- 200 mW
- Impedance (Max) (Zzt)
- 85 Ohms
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 100 µA @ 1 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 900 mV @ 10 mA
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C