CPDV5-3V3UP
型號描述:
8V Clamp 5A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-353
型號:
CPDV5-3V3UP
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Supplier Device Package
SOT-353
Unidirectional Channels
4
Voltage - Breakdown (Min)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
8V
Power - Peak Pulse
40W