CPDV12V0-HF
- 型號描述:
28.6V Clamp 12A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
TVS DIODE 12VWM 28.6VC SOD323
- 型號:
- CPDV12V0-HF
- 品牌:
- Comchip Technology
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-76, SOD-323
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Steering (Rail to Rail)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 12A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V (Max)
- Supplier Device Package
- SOD-323
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 28.6V
- Power - Peak Pulse
- 350W