CPDV12V0-HF
型號描述:
28.6V Clamp 12A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
TVS DIODE 12VWM 28.6VC SOD323
型號:
CPDV12V0-HF
品牌:
Comchip Technology
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SC-76, SOD-323
Mounting Type
Surface Mount
Type
Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TA)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V (Max)
Supplier Device Package
SOD-323
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
28.6V
Power - Peak Pulse
350W