CPDUR12V
- 型號描述:
25V Clamp 1A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 0603 (1608 Metric)
TVS DIODE 12VWM 25V 0603/SOD523F
- 型號:
- CPDUR12V
- 品牌:
- Comchip Technology
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Type
- Zener
- Capacitance @ Frequency
- 12pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 1A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V
- Supplier Device Package
- 0603 (1608 Metric)
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 13V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 25V
- Power - Peak Pulse
- 25W