CPDUR12V
型號描述:
25V Clamp 1A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 0603 (1608 Metric)
TVS DIODE 12VWM 25V 0603/SOD523F
型號:
CPDUR12V
品牌:
Comchip Technology
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
12pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V
Supplier Device Package
0603 (1608 Metric)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
25V
Power - Peak Pulse
25W