CPDU24V0U-HF
型號描述:
50V Clamp 3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 0603/SOD-523F
型號:
CPDU24V0U-HF
品牌:
Comchip Technology
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
35pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V
Supplier Device Package
0603/SOD-523F
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
26.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
50V
Power - Peak Pulse
150W