CPDQC12V-HF
- 型號描述:
25V Clamp 1A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 0402C/SOD-923F
TVS DIODE 12VWM 25VC 0402C
- 型號:
- CPDQC12V-HF
- 品牌:
- Comchip Technology
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0402 (1006 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 12pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 1A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V (Max)