CPDFR12V-HF
- 型號描述:
25V Clamp 1A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 1005/SOD-323F
TVS DIODE 12VWM 25V 1005/SOD323F
- 型號:
- CPDFR12V-HF
- 品牌:
- Comchip Technology
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 1005 (2512 Metric)
- Type
- Zener
- Capacitance @ Frequency
- 12pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 1A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V