CPDF12V0U
型號描述:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 1CH Unidirctionl ESD Suppressor 12V DFN
型號:
CPDF12V0U
品牌:
Comchip Technology
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
1005 (2512 Metric)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
60pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V
Supplier Device Package
1005/SOD-323F
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
24V
Power - Peak Pulse
120W