CPDF12V0U-HF
型號描述:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 ESD 1CH 12V UNI-DIRECTIONAL 1005
型號:
CPDF12V0U-HF
Capacitance @ Frequency
60pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V
Supplier Device Package
1005/SOD-323F
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
24V
Power - Peak Pulse
120W