CPDF12V-HF
型號描述:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 Bidir, 12V
型號:
CPDF12V-HF
Capacitance @ Frequency
12pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V
Supplier Device Package
1005/SOD-323F
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
25V
Power - Peak Pulse
25W