CDSU101A
型號描述:
小訊號開關二極管 100mA 80V Sm Sgnl Switching
型號:
CDSU101A
品牌:
Comchip Technology
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Mounting Type
Surface Mount
Speed
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr)
4 ns
Technology
Standard
Capacitance @ Vr, F
3pF @ 0.5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io)
100mA
Supplier Device Package
0603/SOD-523F
Operating Temperature - Junction
125°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr
50 nA @ 75 V