CDSU101A-HF
型號描述:
Diode 80 V 100mA Surface Mount 0603/SOD-523F
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
型號:
CDSU101A-HF
品牌:
Comchip Technology
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Mounting Type
Surface Mount
Speed
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr)
4 ns
Technology
Standard
Capacitance @ Vr, F
3pF @ 500mV, 1MHz
Current - Average Rectified (Io)
100mA
Supplier Device Package
0603/SOD-523F
Operating Temperature - Junction
-40°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr
50 nA @ 75 V