CDBHM1100L-HF
型號描述:
肖特基二極體及整流器 Schottky Brdge Rect 1A 100V Low Vf
型號:
CDBHM1100L-HF
品牌:
Comchip Technology
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
TO-269AA, 4-BESOP
Mounting Type
Surface Mount
Diode Type
Single Phase
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technology
Schottky
Supplier Device Package
MBS
Voltage - Peak Reverse (Max)
100 V
Current - Average Rectified (Io)
1 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
850 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr
500 µA @ 100 V