首頁 > Comchip Technology代理商 > CDBHA30100LR-HF
影像僅供參考,以產品規格為準
CDBHA30100LR-HF
型號描述:
肖特基二極體及整流器 DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO-277B
型號:
CDBHA30100LR-HF
品牌:
Comchip Technology
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:1 倍增量:1
Technology
Schottky
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100 V
Current - Average Rectified (Io)
30A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
770 mV @ 30 A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Current - Reverse Leakage @ Vr
100 µA @ 100 V
Capacitance @ Vr, F
1200pF @ 4V, 1MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
TO-277, 3-PowerDFN
Supplier Device Package
TO-277B
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 150°C