CDBA3200-HF
- 型號描述:
Diode 200 V 3A Surface Mount DO-214AC (SMA)
DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO214AC
- 型號:
- CDBA3200-HF
- 品牌:
- Comchip Technology
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AC, SMA
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Technology
- Schottky
- Capacitance @ Vr, F
- 250pF @ 4V, 1MHz
- Current - Average Rectified (Io)
- 3A
- Supplier Device Package
- DO-214AC (SMA)
- Operating Temperature - Junction
- -50°C ~ 175°C
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 200 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 900 mV @ 3 A
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 500 µA @ 200 V