XAL7030-601MEC
- 型號描述:
600 nH Shielded Molded Inductor 23 A 3.3mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 600NH 23A 3.3 MOHM SMD
- 型號:
- XAL7030-601MEC
- 品牌:
- Coilcraft
數量:
- Inductance
- 600 nH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 23 A
- Current - Saturation (Isat)
- 36A
- DC Resistance (DCR)
- 3.3mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 72MHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)