XAL7030-332MEC
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Molded Inductor 10 A 21.45mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 10A 21.45 MOHM
- 型號:
- XAL7030-332MEC
- 品牌:
- Coilcraft
數量:
- Packaging
- Strip
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 21.45mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 25MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 12.3A
- Material - Core
- Metal Composite
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)
- Inductance
- 3.3 µH
- Current Rating (Amps)
- 10 A