首頁 > Coilcraft代理商 > XAL5050-682MEC
影像僅供參考,以產品規格為準
XAL5050-682MEC
型號描述:
6.8 μH Shielded Molded Inductor 6.4 A 29.45mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 6.8UH 6.4A 29.45 MOHM
型號:
XAL5050-682MEC
品牌:
Coilcraft
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Molded
Material - Core
Metal Composite
Inductance
6.8 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
6.4 A
Current - Saturation (Isat)
6A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
29.45mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
21MHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.216" L x 0.208" W (5.48mm x 5.28mm)
Height - Seated (Max)
0.201" (5.10mm)