0302CS-34NXJRW
- 型號描述:
34 nH Unshielded Inductor 310 mA 530mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 34NH 310MA 530MOHM SM
- 型號:
- 0302CS-34NXJRW
數量:
- Packaging
- Strip
- Tolerance
- ±5%
- Size / Dimension
- 0.034" L x 0.021" W (0.86mm x 0.53mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 530mOhm Max
- Q @ Freq
- 55 @ 900MHz
- Frequency - Self Resonant
- 4.45GHz
- Inductance Frequency - Test
- 250 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.018" (0.45mm)
- Inductance
- 34 nH
- Current Rating (Amps)
- 310 mA