0302CS-15NXJRW
- 型號描述:
15 nH Unshielded Inductor 560 mA 174mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 15NH 560MA 174 MOHM
- 型號:
- 0302CS-15NXJRW
- Inductance
- 15 nH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 560 mA
- DC Resistance (DCR)
- 174mOhm Max
- Q @ Freq
- 55 @ 900MHz
- Frequency - Self Resonant
- 6.2GHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 250 MHz
- Size / Dimension
- 0.034" L x 0.021" W (0.86mm x 0.53mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.018" (0.45mm)