0302CS-11NXJRW
- 型號描述:
11 nH Unshielded Inductor 590 mA 210mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 11NH 590MA 210 MOHM
- 型號:
- 0302CS-11NXJRW
- 品牌:
- Coilcraft
數量:
- Type
- Material - Core
- Ceramic
- Inductance
- 11 nH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 590 mA
- Current - Saturation (Isat)
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 210mOhm Max
- Q @ Freq
- 57 @ 900MHz
- Frequency - Self Resonant
- 6.85GHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 250 MHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.034" L x 0.021" W (0.86mm x 0.53mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.018" (0.45mm)