首頁 > Citizen FineDevice代理商 > CM315D32768DZYT
影像僅供參考,以產品規格為準
CM315D32768DZYT
型號描述:
液晶元件 32.768KHz 7.0pF 20ppm
型號:
CM315D32768DZYT
品牌:
Citizen FineDevice
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
7pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±20ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Frequency
32.768 kHz