CM315D32768DZFT
- 型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
- 型號:
- CM315D32768DZFT
- 品牌:
- Citizen Finedevice Co Ltd
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 12.5pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- kHz Crystal (Tuning Fork)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 70 kOhms
- Frequency
- 32.768 kHz