CM200C32768DZBT
- 型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 6pF 50 kOhms 4-SOJ, 5.50mm pitch
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
- 型號:
- CM200C32768DZBT
- 品牌:
- Citizen Finedevice Co Ltd
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SOJ, 5.50mm pitch
- Load Capacitance
- 6pF
- Size / Dimension
- 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- kHz Crystal (Tuning Fork)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.100" (2.55mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 50 kOhms
- Frequency
- 32.768 kHz