EC7AW-24D15N
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 36V Input
型號:
EC7AW-24D15N
品牌:
Cincon Electronics Corporation
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:2 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
2
Voltage - Input (Min)
9V
Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
-15V
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
333mA, 333mA
Power (Watts)
10 W
Voltage - Isolation
3 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
Adjustable Output, Baseplate, Remote On/Off
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Efficiency
89%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
24-DIP Module, 9 Leads
Size / Dimension
1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)