CHB200W-110S28-CMFD
- 型號描述:
Enclosed DC DC Converter 1 Output 28V 7.14A 160V Input
RAILWAY BRICK DC-DC CHB200W-110S
- 型號:
- CHB200W-110S28-CMFD
- 品牌:
- Cincon Electronics Co. LTD
- 1
- Packaging
- Box
- Power (Watts)
- 200W
- Size / Dimension
- 6.50" L x 3.09" W x 1.57" H (165.0mm x 78.6mm x 40.0mm)
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Type
- Enclosed
- Operating Temperature
- -40°C ~ 100°C (With Derating)
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Input (Max)
- 160V
- Approval Agency
- CE, UKCA
- Efficiency
- 89%
- Current - Output (Max)
- 7.14A
- Voltage - Input (Min)
- 43V
- Voltage - Output 1
- 28V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Isolation
- 3 kV