首頁 > Cincon代理商 > CFM260S480C
影像僅供參考,以產品規格為準
CFM260S480C
型號描述:
交換式電源 260W 85-264Vin 48Vout 4.58A Cover
型號:
CFM260S480C
Power (Watts)
260W
Features
PFC, Universal Input
Size / Dimension
4.60" L x 2.52" W x 1.59" H (116.8mm x 64.0mm x 40.5mm)
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Type
Enclosed
Operating Temperature
-30°C ~ 80°C (With Derating)
Efficiency
93%
Voltage - Output 1
48V
Voltage - Isolation
3 kV
Current - Output 1
5.42 A