首頁 > Cincon代理商 > CFM260S480B
影像僅供參考,以產品規格為準
CFM260S480B
型號描述:
機箱式電源 260W 85-264Vin 48Vout 3.96A Base
型號:
CFM260S480B
Power (Watts)
260W
Features
Baseplate, PFC, Universal Input
Size / Dimension
4.60" L x 2.00" W x 1.52" H (116.8mm x 50.8mm x 38.6mm)
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Type
Open Frame
Operating Temperature
-30°C ~ 80°C (With Derating)
Efficiency
93%
Voltage - Output 1
48V
Voltage - Isolation
3 kV
Current - Output 1
5.42 A