首頁 > Cincon代理商 > CFM260S480
影像僅供參考,以產品規格為準
CFM260S480
型號描述:
交換式電源 260W 85-264Vin 48V 2.92A
型號:
CFM260S480
Power (Watts)
260W
Features
PFC, Universal Input
Size / Dimension
4.00" L x 2.00" W x 1.32" H (101.6mm x 50.8mm x 33.6mm)
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Type
Open Frame
Operating Temperature
-30°C ~ 80°C (With Derating)
Efficiency
93%
Voltage - Output 1
48V
Voltage - Isolation
3 kV
Current - Output 1
5.42 A